FIN SERWIS - logo


Nasze biuro rachunkowe powstało w roku 1991. Początkowo firma prowadzona była jako osoba fizyczna. Od 18 maja 1998 r. działamy już jako spółka cywilna zatrudniająca cztery osoby.
Do naszych klientów należą m.in. Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radomyślu, firma handlowo-usługowa z udziałem kapitału zagranicznego Rolf Sp. z o.o., firma Opifex Sp. z o.o. i pizzeria Quattro. Obsługujemy około 60 podmiotów gospodarczych, w tym 10 klientów na księgach handlowych.
W zakres naszej oferty wchodzi głównie prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, łącznie z obsługą płacową i w zakresie ubezpieczeń społecznych. Pełnimy także pełne zastępstwo w trakcie prowadzenia kontroli podatkowej jak również postępowania podatkowego udzielonego w zakresie pełnomocnictwa. Prowadzimy również usługi w zakresie przekształceń spółek, tworzenia spółek - opracowanie dokumentacji łącznie ze złożeniem wniosku do sądu. Oferujemy badanie planów przekształceń na zlecenie sądu rejestracyjnego.
Mieczysława Pierścionek Biegły rewident Nr 3103